W Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w łucznictwie, w których uczestniczyło 128 zawodniczek i zawodników z 31 klubów z całej Polski.
Wśród juniorek Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec) aktualna druga wicemistrzyni Europy juniorek zdobyła 3 złote medale, 3 srebrne i 1 brązowy w konkurencjach: 70 metrów, 60 metrów oraz w strzelaniu drużynowym wraz z koleżankami z klubu: Zuzanną Grzymek, Pauliną Lach i Paulina Adamczyk.
Srebrny medal zdobyła w konkurencji mikstów wraz z Kacprem Bizoniem (LKS Łucznik Żywiec). Żywiecka para przegrała w finale z mikstem KS Społem Łódź (Magdalena Śmiałkowska i Michał Basiunas).
Drugi srebrny medal wywalczyła w konkurencji 50 metrów, a trzeci w konkurencji olimpijskiej pojedynków na 70 m przegrywając w finale z Magdaleną Śmiałkowską (Społem Łódź).
Brązowy krążek ustrzeliła w konkurencji – 30 metrów.
Zuzanna Grzymek ponadto zdobyła brązowy medal w konkurencji 60 metrów.
Drugim multimedalistą mistrzostw Polski został Kacper Bizoń, który zdobył 2 złote medale, 3 srebrne i 2 brązowe. Złote medale w konkurencji 70 m i 50 m. Srebrny medal w konkurencji mikstów z Sylwią Zyzańską, w konkurencji 30 metrów. Srebrny medal w konkurencji drużynowej wraz z Konradem Słowikiem, Szymonem Kurowskim i Adrianem Lachem. Brązowy medal w konkurencji olimpijskiej 70 metrów przegrywając w półfinale z Markiem Szafranem (Społem Łódź) i brązowy w konkurencji – 90 metrów.
W punktacji Ministerstwa Sportu i Turystyki we współzawodnictwie młodzieżowym Łucznik Żywiec zdobył 97 punkty wraz ze Społem Łódź (również 97 pkt.) zajmując pierwsze miejsce na MP Juniorów.